Group members

Per Steinar Halvorsen (group leader)

Main members:

Andreas Espinoza, Anestesiavdelingen, OUS-Rikshospitalet.andreesp@ous-hf.no

Helge Skulstad, Hjertemedisinsk avdeling, OUS-Rikshospitalet. helsku@ous-hf.no

Jo Eidet, Anestesiavdelingen, OUS-Rikshospitalet.  jeidet@ous-hf.no

Ole-Johannes Grymyr, Anestesiavdelingen, OUS-Rikshospitalet, olegry@ous-hf.no 

Stipendiater

Harald Bergan, Intervensjonssenteret/Anestesiavdelingen, OUS, Rikshospitalet.haaber@ous-hf.no. ECMO

Itai Schalit, Intervensjonssenteret, OUS- Rikshospitaletog Bærum sykehus itasch@ous-hf.no. LVAD/Sensor

Kristin Wisløff-Aase, Anestesiavdelingen, OUS-Rikshospitalet. Hypotermi

Siv Hestenes, Intervensjonssenteret, OUS-Rikshospitaletog Bærum sykehus. smereteh@online.no. Sepsis

Hilde Karlsen, Intervensjonssenteret/Anestesiavdelingen, OUS. hikarl@ous-hf.no.ECMO

Marte Sævik, Intervensjonssenteret/Hjertemedisinsk avdeling, OUS-Rikshospitalet, masa2@ous-hf.no. TAVI

Associated group members

Professor Erik Fosse, Intervensjonssenteret, OUS-Rikshospitalet. erik.fosse@medisin.uio.no

Professor Arnt Fiane, Thoraxkirurgisk avdeling, OUS-Rikshospitalet.afiane@ous-hf.no.

Professor Ole Jacob Elle, Intervensjonssenteret, OUS-Rikshospitalet. oelle@ous-hf.no

Professor Ilangko Balasingham, NTNU/Intervensjonssenteret, OUS-Rikshospitalet. ilangko.balasingham@medisin.uio.no

Professor Leiv Arne Rosseland, AKU, Avdeling for forskning og utvikling.  lrossela@ous-hf.no

Lars Aaberge, Hjertemedisinsk avdeling, OUS-Rikshospitalet. laraab@ous-hf.no

Jan Otto Beitnes, Hjertemedisinsk avdeling, OUS-Rikshospitalet. jbeitnes@ous-hf.no

Espen Remme, Hjertemedisinsk avdeling og Intervensjonssenteret, OUS-Rikshospitalet. espere@ous-hf.no

Jan Hovdenes, Anestesiavdelingen, OUS-Rikshospitalet, jhovdene@ous-hf.no 

Stipendiates

Pengfei Lu, Intervensjonssenteret, OUS-Rikshospitalet. pengfei.lu2016@gmail.com. Pacemaker/CRT

Mohammad Albatat,Intervensjonssenteret, OUS-Rikshospitalet. malbatat.90@gmail.com. Pacemaker/CRT

Magnus Reinsfelt Krogh, Intervensjonssenteret, OUS-Rikshospitalet, mlkrogh@student.matnat.uio.no. Sensors

Ali Wajdan, Intervensjonssenteret, OUS-Rikshospitalet. ali.wajdan356@gmail.com, Sensors

Ivar Nagelgaard Omenås, Anestesiavdelingen, OUS-Rikshospitalet, ivaome@ous-hf.no. Hemodynamikk

 
Page visits: 2030