Group members

Group leader:

Annetine (Anne Cathrine) Staff - annetine.staff@ous-hf.no,a.c.staff@medisin.uio.no

 

Staff:

Michael Pilemand Hjørnholm, forskningskoordinator, Forskningshåndbok, webredaktør (OUS) – mihjoe@ous-hf.no

Lise Øhra Levy, biobankingeniør (OUS) - UXLEVL@ous-hf.no

 

Placenta group:

Patji Alnæs-Katjavivi, lege og stipendiat (OUS) - ALKP@ous-hf.no

Sophie Bowe, lege og stipendiat (OUS) - sopbow@ous-hf.no

Heidi Fjeldstad, lege og stipendiat (OUS) - h.e.s.fjeldstad@studmed.uio.no

Birgitte Mitlid-Mork, lege og ny stipendiat (OUS) - bimork@ous-hf.no

Kjartan Moe, lege og stipendiat (Bærum/OUS) - kjartan.moe@medisin.uio.no

Meryam Sugulle, PhD, overlege, post doc (OUS) - UXSUME@ous-hf.no

Daniel Pitz jacobsen, postdoc (OUS) - danjac@ous-hf.no

Ingrid Fosheim, forskerlinjestudent (UiO) - ingrkn@ous-hf.no

Birgitte Kordt Sundet, forskerlinjestudent (UiO) -b.k.sundet@studmed.uio.no

Lydia Linge, forskerlinjestudent (UiO) - l.l.linge@studmed.uio.no

Charlotte Zeisler, forskerlinjestudent (UiO) - c.p.o.zeisler@studmed.uio.no

 

Other members:

Espen Berner, PhD, overlege (OUS) - uxwbve@ous-hf.no

Iren Borgen, jordmor, stipendiat (OUS) - UXIRDE@ous-hf.no

Ole-Aleksander Dyrkorn, lege, stipendiat (OUS) - oldyrk@ous-hf.no

Kirsten Hald, PhD, overlege, leder FoU (OUS) - UXKILD@ous-hf.no

Nina Harsem, PhD, overlege (OUS) - UXNIEM@ous-hf.no

Anne Flem Jakobsen, professor II (UiO), PhD, overlege (OUS) - UXAFJA@ous-hf.no, a.f.jacobsen@medisin.uio.no

Katariina Laine, PhD, førsteamanuensis II (UiO) og avdelingsleder fødeavdelingen (OUS) - UXLELY@ous-hf.no, h.k.laine@medisin.uio.no

Marit Lieng, PhD, professor II (UiO) og avdelingsleder gynekologisk avdeling, OUS - UXITLI@ous-hf.no, marit.lieng@medisin.uio.no

Thea Falkenberg Mikkelsen, lege, stipendiat (OUS) - themik@ous-hf.no

Sissel Oversand, PhD, overlege (OUS) - SISOVE@ous-hf.no

Aase Pay, PhD, assisterende avdelingsleder fødeavdelingen (OUS) og førsteamanuensis II (OsloMet) - aaspay@ous-hf.no

Erik Qvigstad, PhD, overlege (OUS) og professor emeritus (UiO) - UXERQU@ous-hf.no, erik.qvigstad@medisin.uio.no

Liv Rimstad, overlege, urogynseksjonen (OUS) - lrimst@ous-hf.no

Kristina Baker Sole, lege og stipendiat (UiO) - k.b.sole@medisin.uio.no

Magnus Berge, lege og stipendiat (OUS) - magber@ous-hf.no

Johanne Kolvik Iversen, lege og stipendiat (OUS) - b33898@ous-hf.no

Rita Steen, overlege (OUS) - ristee@ous-hf.no

Rune Svenningsen, PhD, overlege med fagansvar i urogynekologi (OUS) - RUNSVE@ous-hf.no

Tina Tellum, lege og stipendiat (OUS) - b30832@ous-hf.no

Tiril Tingleff, lege og klinisk stipendiat (lektor) (UiO) - tiril.tingleff@medisin.uio.no

Nina Julie Verket, lege, lektor og stipendiat (UiO) - n.j.verket@medisin.uio.no

Åsa Waldum, jordmor, stipendiat (OUS) - awaldum@ous-hf.no

Kristine Aas-Eng, overlege og stipendiat (OUS) - krimee@ous-hf.no

Christina Hernandez, jordmor, stipendiat (OUS og OsloMet) - UXHECF@ous-hf.no

Kristin Jerve Aanstad, jordmor, stipendiat (OUS og OsloMet)- kristinj@oslomet.no

 

Associated members:

Jeanne-Mette Goderstad, Klinikkdirektør og PhD-kandidat (Sørlandet Shus, UiO), assosiert medlem

Linda Bjørk Helgadottir, PhD, overlege (OUS), assosiert medlem - UXLIOT@ous-hf.no

Mathias Onsrud, professor emeritus, assosiert medlem - mathias.onsrud@medisin.uio.no

Mirjam Lukasse, jordmor, professor (OsloMet), assosiert medlem  - mirjam.lukasse@hioa.no

 

 
Page visits: 846